Rekurzeme.lv ARHĪVS

Septembra nogalē norisināsies Liepājas Restorānu nedēļa

Rekurzeme.lv

2018. gada 1. augusts 11:59

111
Septembra nogalē norisināsies Liepājas Restorānu nedēļa

No 24. līdz 30. septembrim Liepājā norisināsies jau otrā restorānu nedēļa – nedēļas garumā liepājniekus un pilsētas viesus uzņems 20 restorāni un kafejnīcas, kas būs sarūpējuši īpašas maltītes.

Apvienojot visdažādākās Liepāju un Latviju raksturojošas ēdienu sastāvdaļas, savvaļā augošus gardumus, kā arī ievērojot citu zemju spilgtākos ēdienu gatavošanas pamatprincipus, vietējie šefpavāri būs sarūpējuši īpašus pārsteigumus gan izsmalcinātu garšu cienītājiem, gan vienkāršāku maltīšu cienītājiem.

Restorānu nedēļas piedāvājums sastāvēs no  trīs ēdieniem – uzkodas, pamatēdiena un deserta. Īpašā piedāvājuma cenas būs sākot no 9 līdz 20 eiro.

Liepājas restorānu nedēļā piedalīsies restorāni: "MO Liepāja", "Barons", "Čello", "Libava", "Upe", "Piano", "Oskars", "Hotel Kolumbs", "Tex–Mex Liepāja", "Hot Potato", "Palmas", "Jūrnieku ligzda" un restorāns-vinotēka-austeru bārs "Cafe Antikvariāts".

Īpašas ēdienkartes būs arī kafejnīcās Liepājā un tās apkārtnē: "Roma Cafe", "Darbnīca", "Red Sun Buffet", "BB Cafe", "Icafe", kā arī picērijā "Amber Pizza" un krodziņā "Āķagals".

Īpašās Restorānu nedēļas ēdienkartes un plašāka informācija par pieteikšanos vēl sekos, tuvojoties pasākumam.

Liepājas Restorānu nedēļas noslēgumā liepājnieki un pilsētas viesi aicināti baudīt Liepājas Mākslas forumu. Iezīmējot Liepājas pilsētas piederību mūsdienīgai un aktuālai mākslas domāšanai, festivāls sevi spilgti pieteicis kā laikmetīgās mākslas platformu ar dažādiem intriģējošiem un starpdisciplināriem mākslas projektiem. Mākslas forums šogad piedāvās 10 dažādu žanru notikumus, piedaloties māksliniekiem no Latvijas, Zviedrijas, Beļģijas, Austrālijas, Islandes un Austrijas, atspoguļojot mūsdienu mākslas aktualitātes Eiropā un pasaulē.