Rekurzeme.lv ARHĪVS

Rekurzeme.lv/Kursas Laiks

2020. gada 19. septembris 20:08

5149

"Leģiona/Grobiņas SC" florbolisti sestdien, 19. septembrī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas florbola čempionāta pirmo līgu Rietumu grupā uzsāka ar zaudējumu, ar 4:5 piekāpjoties "Ķekavas Bulldogam".

Pirmajā periodā grobiņniekus vadībā izvirzīja Uģis Savickis, bet viesiem rezultātu izlīdzināja Raivo Simsons. Otrajā periodā grobiņnieki nokļuva zaudētāju lomā ar 1:3, kad viesiem divus vārtus īsā laikā guva Kristers Marsels Kuzņecovs. Perioda vidū viesi nerealizēja soda metienu. Mača turpinājumā divus vārtus guva Edgars Freimanis, panākot neizšķirtu 3:3.

Trešajā periodā Rūdolfs Valdmanis jau vadībā izvirzīja "Leģionu/Grobiņas SC". Perioda vidū ķekavnieki rezultātu izlīdzināja. Viesu florbolists Endijs Umberts Barruss uzvaras vārtus guva trīs sekundes pirms trešā perioda beigām.

Par labāko spēlētāju grobiņniekiem atzina Klāvu Kļavu.

"Leģionam/Grobiņas SC" nākamā spēle būs 27. septembrī izbraukumā pret "Kuldīgu/KNSS".