Grobiņnieki sit savos vārtos un zaudē "Smiltenei/BJSS"

Rekurzeme.lv

2021. gada 26. jūlijs 06:29

122

"Grobiņas SC" futbolisti sestdien, 24. jūlijā, Grobiņas stadionā "Optibet" Nākotnes līgā ar 1:2 zaudēja "FK Smiltene/BJSS".

Viesi jau 13. minūtē izvirzījās vadībā, kad "Grobiņas SC" futbolists Ruslans Balika sita bumbu savos vārtos, vēstīts Latvijas Futbola federācijas mājaslapā.

Mača 20. minūtē viesi pārsvaru dubultoja pēc Edgara Jansona gūtajiem vārtiem. Savukārt 56. minūtē "FK Smiltene/BJSS" futbolists Kārlis Rozītis nerealizeja soda sitienu.

88. minūtē "Grobiņas SC" futbolists Jānis Jēkabsons vienus vārtus atguva - 1:2.

"Optibet" Nākotnes līga ar septiņiem punktiem vadībā ir "FK Smiltene/BJSS", ar tikpat punktiem otrajā vietā ir "Tukums 2000/TSS", tālāk deviņu komandu konkurencē seko "Super Nova" (6), "Albatroz SC/FS Jelgava" (5) un "Grobiņas SC" (4).

Grobiņniekiem nākamā spēle būs 7. augustā pulksten 15 savā laukumā pret "Tukums 2000/TSS".