Rekurzeme.lv ARHĪVS

Rekurzeme.lv

2021. gada 23. augusts 15:20

5105

Sestdien, 21.augustā, Kristapa Porziņģa basketbola laukumā Jūrmalas parkā saulainos laika apstākļos tika aizvadīts „Bruģa bumbas” FINĀLA posms, kurā tika noskaidroti visi 2021.gada Bruģa bumbas čempioni visās vecuma un dzimuma grupās.

Šī gada „Bruģa bumbas” čempionātā kopumā tika aizvadīti četri regulārā čempionāta posmi un visas vasaras garumā čempionātā piedalījās komandas ne tikai no Liepājas, bet arī Ventspils, Saldus, Skrundas, Grobiņas un pat Lietuvas pilsētas Pluņģes, vidēji posmā pulcinot vairāk kā 40 komandas jeb aptuveni 150 dalībniekus, portālu "ReKurZeme" informē turnīra organizators Mārtiņš Kozlovskis.

FINĀLA posmā, kas norisinājās sestdien piedalījās tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, kopā sapulcinot tikai pašus labākos no labākajiem. Fināla posmā norisināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās.

Pašā mazākajā U15 vecuma grupā zēniem par čempioniem kļuva “Partizānu” komanda, kas sīvā cīņā finālā lika kapitulēt regulārās sezonas spēcīgākajai komandai “Piapari” ar rezultātu 20:18. Savukārt bronzas spēlē “76” neatstāja nekādas cerības “Bandītiem”, tādējādi kļūstot bronzas godalgas ieguvējiem. Līdzīgs scenārijs tika novērots arī U16 grupā meitenēm, kur finālā spēkiem mērojās regulārā čempionāta labākā komanda “Skadidas” un 4.vietas īpašnieces “Iedomīgās”. Intrigu pilnā un dažkārt pat agresīvā cīņā pārākas bija “Iedomīgās”, tādējādi kļūstot par šī gada čempionām. Bronzas godalgas savukārt tika “Brunetēm”, kuras mazajā finālā itin viegli pārspēja “Smurfi” basketbolistes.

U18 grupā jauniešiem fināla posms gan iztika bez pārsteigumiem un čempionu godā tika komanda “Artjoms”, kas finālā pārspēja savus tuvākos sekotājus “N’Golo Kante” ar rezultātu 14:12. Savukārt bronzas medaļas tika “Harlems” komandai, kura mazajā finālā pārspēja “Rusty Bucket”. MIX grupā čempiona gods tika ventspilnieku komandai “Venta”, kas dramatiskā un skatāmā finālā pārspēja “Oskara Transports” komandu ar rezultātu 21:18.
Savukārt bronzas medaļas tika “Nīca/Bli” komandai, kura itin viegli pārspēja “The Process” basketbolistus, tādējādi regulārās sezonas spēcīgāko komandu atstājot bez medaļām.

Līdzīga neveiksme “The Process” komandai bija arī U99 grupā vīriešiem, kur regulārā čempionāta uzvarētāji palika bez medaļām, zaudējot abas izšķirošās spēlēs. Bronzas godalga šajā grupā tika “Oskara Transports” komandai, savukārt čempiona gods “Nīca/Bli” basketbolistiem, kuri finālā pārspēja Ventspils komandu “Venta”. U99 grupā dāmām savu pārākumu apliecināja regulārā čempionāta uzvarētājas “Tu jau nevarētu” basketbolistes, kuras finālā pārspēja savas tuvākās sekotājas “Nevakcinētās. Savukārt bronzas godalgas tika “Veselības grupas” meitenēm, kuras mazajā finālā pārspēja “Spice Girls” komandu.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī šīs sezonas meistarības konkursa uzvarētājs un par to kļuva 1.posma uzvarētājs Alekss Jurevičus, kurš uzrādīja teicamu sniegumu gan priekšsacīkstēs, gan finālā, tādējādi pelnīti tiekot pie galvenās balvas - 100 EUR dāvanu kartes no tirdzniecības nama „Kurzeme”.

Līdz ar to, šīs vasaras “Bruģa Bumbas” sezona ir noslēgusies. Kopumā tika aizvadīti pieci posmi un vidēji posmā startēja vairāk kā 40 komandas. Sacensību organizatori vēlas teikt lielu paldies visiem dalībniekiem un noteikti arī atbalstītājiem, bez kuru palīdzības šis čempionāts nebūtu iespējams. Īpašs paldies Porzingis Family Foundation, kurš katram čempionu sastāva dalībniekam dāvāja 100 EUR dāvanu karti no sporta zīmolu veikala “Sportland”.

“FINĀLA” posma rezultāti:
U-15 zēni

1.vieta    „Partizāni” (Rūdolfs Millers, Viesturs Birsāns, Kristaps Otrups, Markuss Petkus)
2.vieta    “Pipari” (Gustavs Arājs, Markuss Kulinskis, Gustavs Riekstiņš, Kristaps Ramons)
3.vieta “76” (Kārlis Liepa, Kārlis Šīmanis, Gabriels Cetrovskis, Valters Cetrovskis)

U-16 meitenes

1.vieta    „Iedomīgās” (Sanija Ekšteina, Santa Riežniece, Samanta Krēmera)
2.vieta    “Skadidas” (Maija Aploka, Alise Virga, Annika Bolšteina, Ance Kočetkova)
3.vieta “Brunetes” (Kristīne Dreimane, Elza Brauna, Baiba Kabiņecka, Beāte Pūpe)

U-18 jaunieši
1.vieta    „Artjoms” (Uvis Deķeris, Rihards Dzērve, Ēriks Kļimenko, Maksims Rodins)
2.vieta    „N’Golo Kante” (Linards Ore, Alekss Jurevičus, Dāvis Kočetkovs, Matīss Stolovskis)
3.vieta “Harlems” (Dāvis Leišavnieks, Artis Cālītis, Ričards Ceds, Erlends Januška)

U-99 vīrieši
1.vieta    „Nīca/BLi” (Arnis Ate, Raivis Kalējs, Toms Fricbergs, Andžs Korps)
2.vieta    „Venta” (Toms Stupele, Kristofers Šepte, Verners Krūmiņš, Rūdolfs Punkstiņš)”
3.vieta    „Oskara Transports” (Kristaps Kabiņeckis, Raivis Kabiņeckis, Niks Lagzdiņš, Aivis Sils)

U-99 dāmas
1.vieta    „Tu jau nevarētu” (Ieva Baumane, Kristīna Paetermane, Elvija Veršele)
2.vieta    „Nevakcinētās” (Nikola Ruperte, Natālija Baškevica, Karlīna Kalna, Luīze Briede)
3.vieta “Veselības grupa” (Paula Kļeščova, Annija Ķergalve, Elīna Zvaigzne, Mariona Tamsone)

MIX grupa
1.vieta    „Venta” (Toms Stupele, Paula Kļeščova, Kristofers Šepte, Rūdolfs Punkstiņš)
2.vieta    „Oskara Transports” (Kristaps Kabiņeckis, Aivis Sils, Niks Lagzdiņš, Luīze Briede)
3.vieta “Nīca/BLi” (Andžs Korps, Raivis Kalējs, Toms Fricbergs, Kristīna Petermane)

Meistarības konkursa finālisti:
1.posms    Alekss Jurevičus
2.posms    Aivis Sils
3.posms    Haralds Jansons
4.posms    Gustavs Arājs
Kopvērtējums: Alekss Jurevičus

Čempionāta atbalstītāji: Liepājas pilsēta, Porzingis Family Foundation, SPB Sporta Bode, Street Burgers, Liepājas Olimpiskais centrs, Sportland, Grobiņas sporta centrs, tirdzniecības nams “Kurzeme” un ADS Baltic.