Nīcenieki sarūpē pirmo sensāciju "Optibet" telpu futbola virslīgā

Rekurzeme.lv

2021. gada 16. oktobris 21:09

278

Futbola komanda "Nīca/OtankiMill", kas šoruden debitē "Optibet" telpu futbola virslīgā, savā pirmajā mājas spēlē sarūpēja pirmo sensāciju, pieveicot vienu no šā gada čempiona pretendentiem "Petrow/Jelgava" vienību.

Rezultātu mača devītajā minūtē atklāja viesi, kad ar vārtu guvumu izcēlās Maksims Seņs - 0:1.

Pirmā puslaika turpinājumā divas reizes izcēlās "Nīca/OtankiMill" futbolists Valdis Nicis, panākot 2:1.

Otrajā puslaikā Edgars Miķelis Kovaļskis dubultoja nīcenieku pārsvaru - 3:1. Mača izskaņā Matīss Babris viesiem vienus vārtus atguva, bet tas arī bija viss, ko "Petrow/Jelgava" mačā vēl spēja izdarīt. Skanot spēles beigu signālam, "Nīca/OtankiMill" futbolisti varēja ļauties fantastiskām emocijām. Izcīnīta pirmā uzvara virslīgā.

"Nīca/OtankiMill" pirmo spēli virslīgā aizvadīja 9. oktobrī izbraukumā, kad ar 0:5 zaudēja FK "Nikars". Tikmēr "Petrow/Jelgava" pirmajā kārtā ar 16:2 sagrāva "Kengaroos" vienību.

Nīceniekiem nākamā spēle būs 23. oktobrī Salaspils  sporta namā pret SK "Kengaroos".