Rekurzeme.lv ARHĪVS

4 idejas ģimeniskām brīvdienām rudenī

2021. gada 23. oktobris 00:00

64
4 idejas ģimeniskām brīvdienām rudenī

Aizbēgt no ikdienas un atpūsties kopā ar saviem mīļajiem ir svarīgi ikvienā gadalaikā. Ja vasarā pārsvarā gribas uzturēties ūdens tuvumā un izbaudīt siltajam laikam raksturīgas aktivitātes - peldēšanos, sauļošanos un piknikus, tad rudens vairāk piemērots ekskursijām, pārgājieniem un atpūtai iekštelpās.

Ja vēlaties izbaudīt jauku atpūtu kopā ar bērniem, turpiniet lasīt - esam sagatavojuši dažas idejas atpūtai, ko, iespējams, gribēsiet izmēģināt.

Ekskursija pa Latvijas skaistākajām vietām


Mēs varam lepoties ar daudzām vietām, kas rudens sezonā ir īpaši skaistas. Lai izbaudītu ģimenisku atpūtu un gūtu jaunas emocijas, Jūs varat izplānot maršrutu un doties ekskursijā uz vietu, kur vēl iepriekš neesat bijuši. Daži no skaistākajiem un interesantākajiem galamērķiem ir, piemēram, Mežotnes pils, Bauska, Ķemeru purva laipa, Elejas muižas parks, Sedas purvs.

Lai būtu interesantāk, pirms došanās ceļā varat ne tikai izvēlēties maršrutu un galamērķi, bet arī atrast interesantus faktus par šīm vietām, kā arī pievērst uzmanību apskates objektiem, kas ir Jums pa ceļam. Iespaidiem bagāta brīvdienas garantēta!

Došanās pārgājienā

Kurš ir teicis, ka rudenī nevar iet pārgājienos? Protams, jāizvēlas atbilstošs apģērbs un jāizvēlas maršruts, kas piemērots arī pašiem mazākajiem ģimenes locekļiem. Galamērķī varat uzkavēties ilgāk - uzēst līdzpaņemtās sviestmaizes, iedzert tēju no termosa, iespējams pat iekurināt ugunskuru un uzspēlēt kādu kopīgu spēli.

SPA apmeklējums

SPA atpūta mūsdienās jau šķiet klasiska izvēle - īpaši gada aukstajā laikā. Tomēr vai esat domājuši, ka to var izbaudīt visa ģimene kopā? Vairāki SPA Rīgā un citās pilsētās ir sarūpējuši īpašus ģimenēm piemērotus piedāvājumus, kas ļaus izbaudīt nesteidzīgu un lutinošu atpūtu neraizējoties par to, vai bērniem būs pietiekami interesanti.

Ģimenes atpūta viesnīcā

Ja Jums padomā garākas brīvdienas ar nakšņošanas iespējām, ir vērts apskatīt interesantus piedāvājumus, ko viesnīcas sagatavojušas, domājot par ģimeņu vajadzībām. Tie var ietvert, piemēram, ģimeniskas maltītes, īpaši iekārtotu bērnu stūrīti, ūdens izklaides un dažādas citas atrakcijas kā vecāku, tā bērnu priekam.

Vēl vairāk ideju - gribuatpusties.lv

Lai atpūta kopā ar bērniem izdotos godam, ir ļoti svarīgi to plānot, īpaši piedomājot par bērnu interesēm un ērtībām. Šajā gadījumā, protams, noteicošais faktors būs bērna vecums - no tā tad arī atkarīgs, kādas un cik garas izklaides izvēlēties.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties jautru vienas dienas izklaidi vai arī Jūs interesē garāka atpūta, daudz lielisku ideju un galamērķu ģimeniskām brīvdienām atradīsiet interneta vietnē gribuatpusties.lv. Atpūta ar bērniem Latgalē un citviet, īpašas SPA programmas, kopīga ūdens prieku baudīšana - tās ir tikai dažas no iespējām, ko atradīsiet gribuatpusties.lv piedāvājumā. Smelieties idejas un ieplānojiet kopīgas ģimenes brīvdienas jau pavisam drīz!