Rekurzeme.lv ARHĪVS

Populārākie valodu kursi internetā

2021. gada 31. oktobris 00:00

31
Populārākie valodu kursi internetā

Dažādu valodu zināšanas ir mūsu bagātība, kas paver jaunas zināšanas un iespējas. Bet kā tās iemācīties? Valodu apguves tehnikas ir dažādas. Vieni jaunu valodu apgūst jau skolas solā, citi pašmācības ceļā, bet dažiem nepieciešama profesionāļa palīdzība. Tieši šī iemesla dēļ, Mirtego komanda ir izveidojuši lielisku risinājumu - angļu valodas kursi online.

Kursi ikviena vēlmēm un vajadzībām

Mirtego angļu valodas kursi online ir lieliska iespēja mācīties gan individuāli, gan praktizēties grupā. Strādājot viens pret viens ar pasniedzēju iespējams saņemt individuālu pieeju, pielāgojoties ik viena mācību ritmam un apgūt tieši to, kas nepieciešams. Nodarbības garumi ir dažādi - 30, 45 vai 60 minūtes un mūsu valodas apguves speciālisti iesaka nodarbības plānot divas līdz trīs reizes nedēļā. Bet tiem, kas vēlas strādāt grupā un praktizēt valodu, sadarbojoties ar citiem studentiem, piedāvājam grupu nodarbības. Lai valodu apguve būtu interesantāka, angļu valodas kursiem online ir izveidotas dažādas programmas. Starp mūsu kursiem atradīsiet gan bāzes kursu, kas veidots tā, lai apgūtu valodas pamatus. Kā arī dažādu tematiku kursus. Tiem, kas iecerējuši paplašināt biznesa apvāršņus, piedāvājam biznesa angļu valodas kursus. Tiem, kas vēlas ceļot un iepazīt citas zemes, talkā nāks angļu valodas kursi ceļotājiem.

Angļu valodas kursi bērniem

Arī mazajiem censoņiem esam sagatavojuši angļu valodas kursi online. Mirtego bērnu valodu apmācība ir lielisks mācību veids kā dažāda vecuma bērniem apgūt angļu valodas pamatus. Bērnu kursi ir piemēroti gan bērniem vecuma grupā no 6 līdz 9 gadiem, gan vecāko klašu skolēniem. Apmācības kurss ir derēs gan tiem, kam nav nekādu angļu valodas zināšanu, kā arī vēl nav apgūta rakstītprasme, gan tiem, kuriem jau ir angļu valodas zināšanas un kuriem nepieciešama palīdzība un atbalsts angļu valodas apguvē skolas programmas ietvaros. Mirtego zinošie pasniedzēji ir sagatavojuši kursu, kurā skolēns apgūs spēju komunicēt un atbildēt uz jautājumiem par dažādām tēmām. Saņems stabilas prasmes pareizi pielietot gramatiku un izkopt spēju rakstīt. Protams, nevar iztikt bez jaunu vārdu apguves, uz kuriem balstīt savu valodas izpratni. Bet, lai mācību process būtu interesants, mācīšanos veidojam arī caur spēlēm un radošām aktivitātēm.