Rekurzeme.lv ARHĪVS

Rekurzeme.lv

2021. gada 23. novembris 14:30

3636

Aizvadītajā svētdienā, 21. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā, tika nospēlētas četras otrās kārtas spēles, Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem. Katrā divīzijā tika aizvadītas pa divām spēlēm, kur vienā no cīņām uzvarētāju noteikšanai ar 40 minūtēm bija par maz un bija nepieciešams pagarinājums, portālu "ReKurZeme" informē čempionāta pārstāvis Dāvis Plūme.

Svētdien, dienas atklāšanas spēlē, starp “Fēnikss/Grobiņa” un “Lesjofors” komandām ar 40 minūtēm bija par mazu, lai noskaidrotu uzvarētāju un bija nepieciešams pirmais pagarinājums čempionātā. Tajā nedaudz veiksmīgāki izrādījās ”Lesjofors” basketbolisti, tādējādi, izcīnot trešo panākumu čempionātā ar rezultātu 71:63 un, izvirzoties kopvērtējumā līderpozīcijās. Šajā spēlēu uzvarētāju komandā lielisku spēli nodemonstrēja Artis Zvirbulis, kurš pretinieku grozā sameta 26 punktus. Zaudētājiem labākais ar 31 punktu, bija Dāvis Plūme. Nākamās laukumā devās 2. divīzijas komandas SK “Jumts” un “Gavieze”. Šajā spēlē izšķirošā izradījās trešā ceturtdaļa, kurā SK “Jumts” basketbolisti savā grozā ielaida tikai 5 punktus un beigās spēja izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 64:50. Uzvarētājiem labākais bija Andrejs Ābele ar 30 punktiem.

Dienas trešajā “mačā” spēkiem mērojās 1. divīzijas komandas ”Kempings ODS” un “Promenade Hotel”. Šajā reizē komanda “Kempings ODS” izradījās galvas tiesu pārāki, uzvarot visās ceturtdaļās, un kopumā uzvarot ar 87-52. Komandas “ODS” basketbolists Dāvis Silenieks jau otro spēli pēc kārtas iemeta pretinieku grozā tieši 31 punktu! Savukārt, zaudētāju komandā rezultatīvākais bija Normunds Jansons ar 19 punktiem. Kā pēdējie, noslēdzot svētdienas otrās kārtas spēles, Liepājas pilsētas basketbola čempionātā, laukumā devās “Oskara Transporta” komanda un “Grobiņa/Ģeodēzists” basketbolisti, kur otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja “Oskara Transporta” komanda. “Oskara Transports” basketbolisti šajā spēlē uzvaras pamatus ielika jau pirmajā puslaikā, kurā izvirzījās vadībā ar 42:23. Jaunā apvienotā komanda “Grobiņa/Ģeodēzists” otrajā puslaikā nespēja vairs lauzt spēles gaitu, un beigās zaudējums ar 73:60.  Uzvarētājiem labākais ar 23 gūtiem punktiem bija Niks Lagzdiņš.
Nākošās cīņas tiks aizvadītas jau šajā nedēļā. Vispirms, trešdienas vakarā pulksten 19:00 spēkiem mērosies ”LSSS” un ”Liepājas Universitāte” komandas”. Savukārt sestdien, 27. novembrī, no pulksten 11:00 norisināsies nākošās četras spēles. Šīs visas spēles norisināsies bez skatītāju klātbūtnes.