Rekurzeme.lv ARHĪVS

FK "Kurši U18" izcīna Latvijas sudrabu

2013. gada 2. maijs 12:05

94

Svētdien, 28. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas divas izšķirošās spēles florbola jaunatnes čempionātā. U18 vecuma grupā par šā gada čempioniem kļuva FS Masters/Ulbroka florbolisti, kas fināla spēlē ar rezultātu 6:8 pārspēja laukuma saimniekus FK Kurši U18.

Kā pirmie svētdienas pēcpusdienā laukumā devās Cēsu CPSS/Lekrings un FK Rīga komandas, kuras aizvadīja cīņu par bronzas godalgām. “Mazajā finālā” pārāki bija cēsinieki, kuri pārspēja Rīgas florbolistus ar rezultātu 12:8, tādējādi izcīnot Latvijas bronzu.

Uzreiz pēc šīs spēles norisinājās ilgi gaidītā fināla spēle starp laukuma saimniekiem FK Kurši U18 un FS Masters/Ulbroka komandām. Spēles pirmo periodu labāk aizvadīja viesi, kuri pirmās 20 minūtes noslēdza savā labā – 2:3. Otrās trešdaļas sākumā divus vārtus pēc kārtas iemeta liepājnieki, pārņemot vadību (4:3), tomēr līdz perioda beigām viesi jau atkal spēja panākt kaujiniecisku neizšķirtu – 5:5.

Mača liktenis izšķīrās pēdējās 20 minūtēs. Trešdaļas pirmajā pusē FS Masters/Ulbroka spēlētāji Eduards Stūris un Niks Ķužulis pirmo reizi savai komandai ieguva divu vārtu pārsvaru (7:5). Liepājnieks Mārtiņš Vējš vienus vārtus atguva (6:7), taču punktu spēlei pielika ulbrokietis Eduards Stūre, kurš 59. minūtē panāca 6:8. Atlikušajā laikā Kuršiem glābt maču vairs neizdevās un FS Masters/Ulbroka izcīnīja Latvijas zeltu. Savukārt Mārtiņa Krūma audzēkņiem jāpriecājas par vicečempionu titulu!

Par labāko spēlētāju FS Masters/Ulbroka sastāvā tika atzīts Miķelis Dravnieks, bet rezultatīvākie bija Rolands Peļņa ar 4 (1+3) un Edžus Ceriņš ar 3 (2+1) punktiem. Labākā spēlētāja gods Kurši U-18 rindās tika Oskaram Bergmanim, bet rezultatīvākie bija Mārtiņš Vējš ar 4 (1+3) un Kārlis Laucis ar 3 (1+2) punktiem.