Latvijas meitenes Grobiņā uzvar Franciju un iekļūst ceturtdaļfinālā

Uldis Dobelis

2010. gada 21. jūlijs 10:00

558

Latvijas U-20 meiteņu basketbola izlase otrdienas vakarā Grobiņas sporta centrā Eiropas čempionāta basketbolā spēlē ar 70:67 uzvarēja Franciju un nodrošināja sev vietu ceturtdaļfinālā.

Spēlēs sākumā ar 17:10 vadībā izvirzījās Francija, bet Latvijas izlasei izdevās rezultātu izlīdzināt - 17:17. Pēc pirmā puslaika Latvijas meitenes bija vadībā ar 32:30.

Trešās ceturtdaļas vidū Latvijas izlase bija vadībā ar 41:38, tad ieskrējās francūzietes, kas pārņēma iniciatīvu un rezultātu vērsa sev par labu - 46:41. Pēc trešās ceturtdaļas Francija bija vadībā ar 48:46.

Pēdējā ceturtdaļa piederēja Latvijas meitenēm, kuras vienu brīdi pat bija vadībā ar deviņu punktu pārsvaru - 68:59.
Rezultatīvākā spēlētāja Latvijas izlases sastāvā bija Anete Klintsone, kura guva 19 punktus.

Šovakar, 21. jūlijā, pulksten 20.45 Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas izlase spēlēs ar Nīderlandi.