Grobiņa sagrauj Priekuli, uzvar arī Medze un Kalēti

Uldis Dobelis

2010. gada 20. jūlijs 22:44

1482

Šovakar, 20. jūlijā, Grobiņas stadionā Lejaskurzemes novadu čempionātā minifutbolā Grobiņas futbolisti pārliecinoši izrēķinājās ar Priekuli, Medzei izdevās pārspēt Aizputes pagastu, bet Kalēti uzvarēja Bunku.

Pirmos vārtus Grobiņas un Aizputes pagasta futbolisti guva gandrīz vienlaikus - Aizputes pagasts izvirzījās vadībā pret Medzi, bet Grobiņa dažas sekundes vēlāk iesita vārtus pret Priekuli.

Grobiņas futbolisti pret Priekuli pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 3:0, otrajā puslaikā tika gūti vēl trīs vārti un svinēta pārliecinoša uzvara - 6:0.

Medze pirmajā puslaikā rezultātu izlīdzināja, uz Aizputes pagasta vārtiem tika piešķirta "pendele". Otrā puslaika beigu daļā Medze guva uzvaras vārtus - 2:1.

Pēc šīm spēlēm laukumā devās Kalētu un Bunkas futbolisti. Ar 4:2 šajā mačā uzvarēja Kalēti.