Latvijas izlases meitenes pārliecinoši uzvar Polijas valstsvienību

Uldis Dobelis

2010. gada 19. jūlijs 22:36

571

Latvijas U-20 meiteņu basketbola izlase šovakar, 19. jūlijā, Liepājas Olimpiskajā centrā Eiropas čempionāta basketbolā mačā pārliecinoši uzvarēja Poliju. Latvijas izlasē rezultatīvākā bija liepājniece Sabīne Niedola.

Sākums abām komandām iesākās mazrezultatīvs, ilgi uz tablo bija rezultāts 3:2 Latvijas labā. Pirmās ceturtdaļas piektajā minūtē Latvija bija vadībā ar 6:3, pirmo ceturtdaļu Latvijas meitenēm izdevās uzvarēt ar 19:9.

Otrās ceturtdaļas sākumā saglabājās desmit punktu pārsvars Latvijas komandai 21:11, polietes vairākkārt kļūdijās, kā rezultātā Latvijas izlase pirmo puslaiku uzvarēja ar 35:20.

Otrajā puslaikā Latvijas komanda turpināja palielināt savu pārsvaru, pēc trešās ceturtdaļas tā bija vadībā ar 48:30. Visā mačā tika izcīnīta uzvara ar 63:49.

Rezultatīvākā Latvijas izlasē bija Sabīne Niedola – 26 punkti un 10 atlēcošās bumbas.