Rekurzeme.lv ARHĪVS

Lejaskurzemes novadu čempionātā uzvar Kalēti un Nīca, kopvērtējumā vadībā ir Grobiņa

Uldis Dobelis

2010. gada 17. jūlijs 00:04

2806

Lejaskurzemes novadu čempionātā minifutbolā piektdien, 16. jūlijā, Kalēti pārspēja Dunalku, bet Nīca pārliecinoši uzvarēja Pāvilostu. Pielikumā piedāvājam Raita Feldmaņa sagatavotās tabulas.

Kalēti Grobiņas stadionā Dunalku uzvarēja ar 2:1, ziņo mača tiesnesis Raitis Feldmanis. Viņš norāda, ka rezultāts pēc pirmā puslaika bija 1:0 Kalētu labā.

"Dunalka otrā puslaika vidū nospēlēja ar roku, un kalētnieki realizēja pendeli un paša mača izskaņā Dunalka vienus vārtus atguva," stāsta R. Feldmanis.

Nīca turpat Grobiņas stadionā Pāvilostu uzvarēja ar 4:1.

Pēc 16. jūlija spēlēm Lejaskurzemes novadu čempionātā vadībā ir Grobiņa, aiz sevis atstājot Nīcu un Medzi. Labāko astoņniekā vēl ir Priekule, Embūte, Kalēti, Aizputes pagasts un Vaiņode.