Rekurzeme.lv ARHĪVS

Metāla gravēšanas un marķēšanas risinājumi

ReKurZeme, portāls

2012. gada 28. oktobris 21:24

967
Metāla gravēšanas un marķēšanas risinājumi

Advanced Marking Systems ir Latvijas – Igaunijas kopuzņēmums, kas nodarbojas ar industriālo marķēšanas iekārtu tirdzniecību un kompleksu marķēšanas risinājumu izstrādi metālapstrādes, farmācijas, kokapstrādes un citu nozaru ražošanas uzņēmumiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Uzņēmums Baltijas valstīs piedāvā ASV ražotāja TELESIS iekārtas metāla gravēšanai un marķēšanai kā arī lāzera marķēšanas iekārtas – industriālos lāzerus.

Elektromehāniskie metāla gravētāji – TELESIS BenchMark®
Elektromehāniskie metāla gravētāji ir iekārtas ar kurām var veikt paliekošu gravējumu, uz dažādiem metāliem. Atkarībā no metāla gravējums var būt dziļāks vai seklāks – elektromehāniskie gravētāji parasti tiek lietoti darbā ar mīkstākiem metāliem piemēram alumīniju.Pneimatiskie metāla gravētāji – TELESIS PinStamp®

Pneimatiskie metāla gravētāji atšķirībā no elektromehāniskajiem spēj veikt dziļāku gravēšanu cietākos metālos. Tie darbojas ar saspiestu gaisu un izmantojot TELESIS unikālo un patentēto tehnoloģiju „floating pin” spēj veikt ļoti precīzu gravēšanu pat uz nelīdzenas vai izliektas virsmas.

Galvenā TELESIS PinStamp® iekārtu priekšrocība ir „floating pin” tehnoloģija. Citu ražotāju gravētāji lieto tehnoloģiju kad vienā virzienā adata tiek stumta ar gaisu, bet atpakaļ virzīta ar atsperes palīdzību, bet TELESIS PinStamp® sistēmās adata gan turp, gan atpakaļ tiek virzīta ar saspiesta gaisa un dubulta cilindra palīdzību. Tādējādi TELESIS PinStamp® iekārtu ekspluatācijas izmaksas ir daudz zemākas jo nav atsperes kas nolietotos un būtu jāmaina. Papildus tam TELESIS PinStamp® arī pati iekārta ir daudz robustāka un izturīgāka kas nav mazsvarīgi metālapstrādes nozarē, vai pie būvkonstrukciju ražošanas.
Metāla gravēšanas un marķēšanas iekārtas BenchMark® un PinStamp® tiek plaši pielietotas ar metālapstrādi saistītās nozarēs dažādu metāla izstrādājumu kā piemēram tērauda cauruļu marķēšanai. Arī modernākie metāla būvkonstrukciju ražotāji mēdz izvēlēties šīs iekārtas lai aizvietotu uzlīmes vai piespraudes ar paliekoša marķējuma iesišanu uz konstrukcijām lai izvairītos no kļūdām montāžā dēļ pazuduša marķējuma kā arī lai samazinātu izmaksas jo šāda veida iekārtas nepatērē nekādus izejmateriālus.
TELESIS piedāvā gan stacionārus gravētājus – mazu detaļu marķēšanai, gan pārnēsājamus – pistoles veida gravētājus lielu metāla konstrukciju detaļu marķēšanai.Lāzera marķēšanas iekārtas

Advanced Marking Systems ir viens no retajiem uzņēmumiem Baltijā kas specializējas arī dažādu lāzera marķēšanas risinājumu izstrādē. TELESIS ir inovatīvs ražotājs un tas mums dod iespēju piedāvāt tādus risinājumus kas vēl nav guvuši popularitāti kā piemēram krāsainas uzdrukas veikšana ar lāzeru uz dažādiem metāliem un mūsdienīgas iekārtas kuru kalpošanas laiks ir līdz 200 000 darba stundām kas lāzeriem ir ļoti daudz.Piedāvājuma klāstā ietilpst CO₂, YAG, Fibre, UV un EVC jeb Vanadīta(Nd:YVO4) lāzeri kas ir uz doto brīdi modernākais industriālo lāzeru veids. EVC lāzeri ir cietvielu lāzeri kas darbojas ar diožu gaismas avotu un to galvenā priekšrocība ir ilgais kalpošanas laiks un konkurētspējīgā cena.

Papildus metāla marķēšanas iekārtām piedāvājam arī citus marķēšanas risinājumus – tintes strūklas printerus derīguma termiņu uzdrukāšanai uz produkcijas, automātiskas etiķēšanas sistēmas un etiķešu uzlīmētājus, termopārneses printerus, termopārneses lentas jeb ribbonus, specifiskas etiķetes sarežģītu uzdevumu pildīšanai un termogalvas termopārneses printeriem.

Advanced Marking Systems

www.marking.lv